





4 342 ₴
4 124,90 ₴
Лінійка продуктів: Dynamic SLI
Тип кріплення B13
Тип корпусу Євро
Стандартні клеми
Акумулятори Silver Dynamic, Blue Dynamic і Black Dynamic тепер мають нову назву — Dynamic SLI.
VARTA Dynamic SLI є наступником колишніх лінійок продуктів Silver Dynamic, Blue Dynamic і Black Dynamic.
Акумулятор VARTA Dynamic SLI спеціально розроблений для автомобілів із низьким і помірним споживанням енергії. Він забезпечує потужну пускову потужність, не вимагає обслуговування й пропонує тривалий термін експлуатації — навіть у складних щоденних умовах. Це ідеальне рішення для водіїв, які цінують якість, надійність і безпроблемну експлуатацію.
| Основні | |
|---|---|
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ємність акумулятору | 60 А. г |
| Пусковий струм | 540 А |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Виробник | Varta |
| Довжина | 242 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Висота | 175 мм |
| Країна виробник | Чехія |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Код запчастини | 560 409 054 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 560 409 054 |