



5 908 ₴
5 612,60 ₴
Лінійка продуктів: S4 Silver
Тип корпусу Азія
Тип кріплення B01
Стандартні вузькі
Акумулятори Bosch – це сучасні акумуляторні батареї, які виготовляються для автомобілів, мотоциклів, різноманітної комерційної та сільськогосподарської техніки, а також для різноманітних побутових потреб. Це, здебільшого, агрегати типу, що не обслуговується, які не вимагають від власника постійного контролю рівня електроліту, відрізняються довгим терміном служби і низьким ступенем саморозряду.
Лінійка продуктів: S4 Silver
Тип корпусу Азія
Тип кріплення B00
Стандартні клеми
Акумулятори Bosch – це сучасні акумуляторні батареї, які виготовляються для автомобілів, мотоциклів, різноманітної комерційної та сільськогосподарської техніки, а також для різноманітних побутових потреб. Це, здебільшого, агрегати типу, що не обслуговується, які не вимагають від власника постійного контролю рівня електроліту, відрізняються довгим терміном служби і низьким ступенем саморозряду.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 092 S4E 410 |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 20 кг |
| Висота | 218 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 260 мм |
| Ємність акумулятору | 72 А. г |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Пусковий струм | 760 А |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | EFB |
| Ширина | 175 мм |