




2 075 ₴
1 909 ₴
Для авто без системи ABS
Зовнішній діаметр 242 [мм]
Внутрішня висота 52,5 [мм]
Загальна висота 81 [мм]
Кількість отворів 4
Діаметр центрування 39,8 [мм]
Bolt Hole Circle Ø 100 [mm]
Внутрішній діаметр 200 [мм]
Товар підходить до марок/моделей авто:
Daewoo: Lanos, NubiraJ100 / J150, Espero, Nexia
ZAZ: Sens
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Daewoo, ЗАЗ |
| Сумісність з моделлю | Lanos, Nubira, Nexia |
| Ступичний підшипник | Так |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 29-15 523 0010 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 96193771; 96193876; TF69Y0-3104014-05 |
| Призначення | Задні колеса |
| Діаметр барабана | 242 мм |
| Внутрішня висота барабану | 52.5 мм |
| Висота | 81 мм |
| Діаметр отвору маточини | 100 мм |
| Кількість отворів | 4 шт. |