






2 758 ₴
2 620,10 ₴
Ширина 82,80 [мм]
Діаметр фланця 131,30 [мм]
Зовнішній діаметр 78,00 [мм]
Товар підходить до марок/моделей авто:
Ford: C-MAX, Focus II
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Schaeffler FAG |
| Країна виробник | Словаччина |
| Код запчастини | 1471854 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 713 6787 90 |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | C-Max |
| Конструктивні особливості | З кільцем датчика ABS |
| Зовнішній діаметр | 131.3 мм |
| Діаметр центрувального виступу | 78 мм |
| Ширина | 82.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Ford |
| Модель | Focus |
| Серія | FOCUS II (DA_) 2004- |