


1 420 ₴
1 278 ₴
Товщина 52,0 [мм]
Внутрішній діаметр 200,0
Кількість кріпильних отворів 4
Товар підходить до марок/моделей авто:
Daewoo: Nexia, Espero, Lanos, Nubira J100/150
Opel: Kadett D, Kadett E, Astra F, Astra G, Ascona C, Vectra A, Manta B, Combo
| Основні | |
|---|---|
| Ступичний підшипник | Ні |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | TRW |
| Код запчастини | 568057 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | DB4002 |
| Сумісність з моделлю | Astra, Combo, Ascona, Vectra, Nubira, Kadett, Nexia, Lanos |
| Внутрішня висота барабану | 53 мм |
| Висота | 67 мм |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Діаметр барабана | 200 мм |
| Діаметр отвору маточини | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Daewoo |
| Модель | Lanos |
| Серія | LANOS (KLAT) 1997- |