
169,80 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ASR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 580306 |
| Вага (кг) | 0,335 |
| Висота | 19 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 30 мм |
| Внутрішній діаметр | 30 |
| Висота B (мм) | 19 мм |
| Зовнішній діаметр | 72 |
| Каталожний номер | 580306/76306 2RS/100291259/1726306 2RS |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 120296 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 72 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |