
357 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ASR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 8311 |
| Вага (кг) | 1,34 |
| Висота | 35 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 55 мм |
| Внутрішній діаметр | 55 |
| Висота B (мм) | 35 мм |
| Зовнішній діаметр | 105 |
| Каталожний номер | 8311/51311 |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 119957 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 105 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |