
15 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ASR |
| Додаткові характеристики | |
| Захисний ущільнювач | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 80100 |
| Вага (кг) | 0,02 |
| Висота | 8 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 10 мм |
| Внутрішній діаметр | 10 |
| Висота B (мм) | 8 мм |
| Зовнішній діаметр | 26 |
| Каталожний номер | 80100/6000/6000ZZ |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 120417 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 26 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |