
25,80 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ASR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 8104 |
| Вага (кг) | 0,039 |
| Висота | 10 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 20 мм |
| Внутрішній діаметр | 20 |
| Висота B (мм) | 10 мм |
| Зовнішній діаметр | 35 |
| Каталожний номер | 8104/51104 |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 119937 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 35 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |