
78 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ASR |
| Додаткові характеристики | |
| Захисний ущільнювач | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 80207 |
| Вага (кг) | 0,285 |
| Висота | 17 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 35 мм |
| Внутрішній діаметр | 35 |
| Висота B (мм) | 17 мм |
| Зовнішній діаметр | 72 |
| Каталожний номер | 80207/6207/6207ZZ |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 120430 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 72 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |