
102,60 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ASR |
| Додаткові характеристики | |
| Захисний ущільнювач | Гума |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 32042RS |
| Вага (кг) | 0,14 |
| Висота | 20,6 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 20 мм |
| Внутрішній діаметр | 20 |
| Висота B (мм) | 20,6 мм |
| Зовнішній діаметр | 47 |
| Каталожний номер | 32042RS/5204 2RS/3056204 |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 119897 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 47 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |