
141 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ASR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 7209 |
| Вага (кг) | 0,491 |
| Висота | 19 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 45 мм |
| Внутрішній діаметр | 45 |
| Висота B (мм) | 19 мм |
| Зовнішній діаметр | 85 |
| Каталожний номер | 7209/30209 |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 120361 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 85 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |