
64,80 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ASR |
| Сумісність з маркою | ВАЗ, ЗАЗ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 7205 |
| Вага (кг) | 0,13 |
| Висота | 15 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 25 мм |
| Внутрішній діаметр | 25 |
| Висота B (мм) | 15 мм |
| Зовнішній діаметр | 52 |
| Каталожний номер | 7205/30205/1102-3104020 |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 120357 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 52 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |