
367,20 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ASR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 12115 |
| Вага (кг) | 0,66 |
| Висота | 20 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 75 мм |
| Внутрішній діаметр | 75 |
| Висота B (мм) | 20 мм |
| Зовнішній діаметр | 115 |
| Каталожний номер | 12115/NF 1015 |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 119887 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 115 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |