
457,65 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ASR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 42217 |
| Вага (кг) | 2,017 |
| Висота | 28 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 85 мм |
| Внутрішній діаметр | 85 |
| Висота B (мм) | 28 мм |
| Зовнішній діаметр | 150 |
| Каталожний номер | 42217/NJ217 |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 119917 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 150 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |