
1 071,36 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ASR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 53615Н |
| Вага (кг) | 5,37 |
| Висота | 55 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 75 мм |
| Внутрішній діаметр | 75 |
| Висота B (мм) | 55 мм |
| Зовнішній діаметр | 160 |
| Каталожний номер | 3615/53615/22315 |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 119927 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 160мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |