
162 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ASR |
| Додаткові характеристики | |
| Захисний ущільнювач | Гума |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 180607 |
| Вага (кг) | 0,657 |
| Висота | 31 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 35 мм |
| Внутрішній діаметр | 35 |
| Висота B (мм) | 31 мм |
| Зовнішній діаметр | 80 |
| Каталожний номер | 180607/62307 |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 120182 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 80 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |