
42,60 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ASR |
| Додаткові характеристики | |
| Захисний ущільнювач | Гума |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 180503 |
| Вага (кг) | 0,082 |
| Висота | 16 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 17 мм |
| Внутрішній діаметр | 17 |
| Висота B (мм) | 16 мм |
| Зовнішній діаметр | 40 |
| Каталожний номер | 180503/62203 |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 120174 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 40 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |