
55,80 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ASR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 305 |
| Вага (кг) | 0,22 |
| Висота | 17 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 25 мм |
| Внутрішній діаметр | 25 |
| Висота B (мм) | 17 мм |
| Зовнішній діаметр | 62 |
| Каталожний номер | 305/6305/50305/245.1701032/21213-1802208 |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 120207 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 62 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |