
88,20 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ASR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 8208 |
| Вага (кг) | 0,271 |
| Висота | 19 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 40 мм |
| Внутрішній діаметр | 40 |
| Висота B (мм) | 19 мм |
| Зовнішній діаметр | 68 |
| Каталожний номер | 8208/51208 |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 119951 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 68 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |