
292,80 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ASR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 11210 |
| Вага (кг) | 0,92 |
| Висота | 21 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 50 мм |
| Внутрішній діаметр | 50 |
| Висота B (мм) | 21 мм |
| Зовнішній діаметр | 100 |
| Каталожний номер | 11210/1211+H211 |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 120016 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 100 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |