
153 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ASR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 405 |
| Вага (кг) | 0,53 |
| Висота | 21 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 25 мм |
| Внутрішній діаметр | 25 |
| Висота B (мм) | 21 мм |
| Зовнішній діаметр | 80 |
| Каталожний номер | 405/6405/50405 |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 120219 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 80 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |