
355,20 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ASR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 312 |
| Вага (кг) | 1,7 |
| Висота | 31 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 60 мм |
| Внутрішній діаметр | 60 |
| Висота B (мм) | 31 мм |
| Зовнішній діаметр | 130 |
| Каталожний номер | 312/6312/50312 |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 120214 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 130мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |